Fryzury dla krótkich włosówKażda kobieta marzy o tym, by mieć fryzurę, która podkreśli ich urodę i naturalne piękno. Bardzo wiele przedstawicielek płci pięknej czuje się dobrze w krótkich fryzurach. Często mamy ochotę na ścięcie włosów, jednak boimy się wówczas, że nic nie będziemy już mogły zrobić z naszą fryzurą.


Fryzury dla krótkich włosów

Foto: www.fryzury.brat.pl


Chociażby długie włosy. Tutaj mamy bardzo duże pole do popisu - możemy związać włosy w kucyk, zrobić kunsztowny koczek lub po prostu je pofalować. Natomiast nie mamy pomysłów na to, w jaki sposób nadać nowy kształt krótkim włosom. Wydaje nam się, że nic nie możemy zrobić! Jest to bardzo mylące przekonanie. Nie jest prawdą, że z krótkimi włosami zupełnie nie nie możemy zrobić. Wszystko zależy od jakości cięcia. Profesjonalny fryzjer, który jest jednocześnie stylistą, z pewnością będzie mógł nam doradzić krótką fryzurę, w której będzie nam po prostu dobrze. Jakie są plusy z posiadania krótkiej fryzury. Przede wszystkim jest to dla kobiet bardzo wygodne. Nie potrzeba wiele czasu, by ułożyć idealną fryzurę. Musimy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie do stylizacji kosmetyki. Jeśli suszymy często włosy suszarką, wówczas koniecznie kupmy preparat, który będzie chronił strukturę włosa przed uszkodzeniem spowodowanym zbyt wysoką temperaturą. Układanie fryzury z pewnością ułatwia pianka do włosów, natomiast lakier utrwali kształt i nada włosom odpowiedniego połysku. Każda kobieta chce się czuć pięknie. Lubimy zmieniać wygląd i eksperymentować z długością włosów. Warto sprawdzić, czy krótka fryzura nie będzie dla nas idealnym rozwiązaniem.
5 Odpowiedzi do “Fryzury dla krótkich włosów”

 1. Aquarius
  2013-05-08

  Wydaje mi się, że krótkie włosy to wciąż domena przede wszystkim mężczyzn. Kobiety chętniej zapuszczają je do ramion, bo lubią się czesać i modelować jakieś kreacje.


 2. zdrowy76
  2013-05-12

  Sam preferuję chodzenie w krótkich włosach, bo jest to bardziej praktyczna opcja. Co do kobiet to już zależne od ich rys twarzy, które mają wpływ na to, czy taka fryzura będzie im pasować.


 3. Jolanta
  2013-05-17

  Krótkie włosy to właściwie same plusy. Po pierwsze ich obcięcie u fryzjera kosztuje mniej, niż obcięcie długich włosów. Po drugie nie wymagają jakiejś specjalnej pielęgnacji.


 4. Dreqela
  2013-05-23

  Ja mam krótką fryzurę. Byłam niedawno u fryzjera i obcięłam na fryzura ala Boba. Chodzę we włosach rozpuszczonych. Czasami je utrwalam lakierem do włosów. Bardzo podoba mi się moja fryzura.


 5. Kornelia
  2013-05-31

  Moim zdaniem krótkie włosy to jest domena mężczyzn. Kobieta powinna mieć długie, najlepiej za pupę nawet. Jest ciężko o higienę i pielęgnację, ale warto


Dodaj komentarzNasz blog zawiera wartościowe wpisy o zdrowym stylu życia. Odchudzanie, dieta, sport i aktywność fizyczna to tematy, o które należy się zatroszczyć - my podpowiadamy jak dbać o skórę, wygląd oraz zdrowie.